Konkurs na projekty streetartowe

Posted by Michał 09/05/2017 0 Comment(s) Festiwal,

W ramach festiwalu 'Ugryź Sztukę' ogłaszamy konkurs na trzy projekty artystyczne wpisujące się w estetykę miasta.

 

Udało nam się znaleźć trzy ściany, które kwalifikują się do artystycznego zaaranżowania. Aby ożywić te przestrzenie potrzebny jest ciekawy projekt artystyczny, który przedstawi zagospodarowanie wybranej ściany. Główne założenie jest takie, aby zaniedbaną przestrzeń miejską zamienić w coś ciekawego i pozytywnego poprzez umieszczenie projektu/elementu street art’owego na elewacji. 

Nawet drobny element może znacząco wpłynąć na odbiór przestrzeni, w której poruszamy się na co dzień:) Zadbajmy razem o nasze otoczenie!

 

Ściany konkursowe:

 

Jeżeli jesteś grafikiem, artystą lub poprostu masz jakiś fajny pomysł na projekt który mógłby znaleść się na jednej z tych ścian to ten konkurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Twój projekt będzie zrealizowany przez profesjonalnego artystę i przysporzy wiele radości miejscowym przechodniom.

 

Uwaga, konkurs został przedłużony i projekty można wysyłać do 4 września 2017 roku. 

 

Zmieniaj z nami otoczenie w Bydgoszczy, wyślij swój projekt na info@bite-art.com i wygraj bony o łącznej wartości 1500 zł (po 500 zł na wygrany projekt dla każdej z trzech ścian) do wykorzystania w bydgoskiej Akademi Kreatywnośći WSG (http://www.apk.wsg.byd.pl/id,444/akademia-kreatywnosci).

 

Bony można wykorzystać na następujące kursy:

 

FOTOGRAFIA

SZTUKA

ARCHITEKTURA I DESIGN

SZTUKI PERFORMATYWNE

 

Pliki do ściągnięcia:

 

 

Loading...